KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

İade ve Değişim | Kılıç Gümüş

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek yada değiştirmek mi istiyorsunuz? Aşağıda yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

 

 

 

Kılıç Gümüş Ürün Garantisi

 

 

 

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerin sahip oldukları malzeme ve diğer özellikler ürün detay sayfasında belirtildiği gibidir. Tüm Takı çeşitlerimiz belirtilen özelliklerde ve Kılıç Gümüş garantisi altındadır.

 

 

 

Değişim Şartları:

 

 

 

Teslim aldığınız üründe bir hata varsa: kilicgumus.com dan satın aldığınız tüm ürünlerde üretim kaynaklı bir hata olması halinde ürün yenisi ile değiştirilir. Bunun için yapmanız gereken ürün size ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde bizimle iletişim sayfamızdaki yollardan birini kullanarak temas kurmanız ve ürünü en yakın UPS kargo şubesine götürerek iletişim bilgilerimizde yer alan adresimize karşı ödemeli olarak (yani ödemesi bize ait olacak şekilde) göndermenizdir. Ürünü size ulaşan faturası ve tüm diğer içeriği ile birlikte göndermeniz şarttır. Gönderinizi mutlaka UPS kargo ile yapmalı ve alıcı adını Kılıç Gümüş olarak belirtmeniz gerekmektedir. Farklı bir durumda kargo kabul edilmeyecek ve size geri dönecektir.

 

  

 

Teslim aldığınız ürünü değiştirmek isterseniz: kilicgumus.com dan satın aldığınız tüm standart ürünleri  kullanmadan 7 gün içerisinde ürünü ve kutu içeriği ile birlikte bize göndererek değiştirebilirsiniz. Gönderinizi yapmadan önce bizimle iletişim sayfamızdaki yollardan birini kullanarak temas kurmanız gerekmektedir. Değişim işlemlerinde kargo bedeli tarafınızdan ödenmelidir. Ürünü en yakın UPS kargo şubesine götürerek iletişim bilgilerimizde yer alan adresimize kargo ücretini ödeyerek göndermelisiniz. Aksi durumdaki kargolar teslim alınmayacak ve size geri dönecektir. Gönderinizi mutlaka UPS kargo ile yapmalı ve alıcı adını Kılıç Gümüş olarak belirtmeniz gerekmektedir.

 

 

 

Kişiye Özel Tesbihler ve Diğer Ürünler: kilicgumus.com dan satın aldığınız size özel üretilmiş olan ürünlerde üretim hatası haricinde iade ve değişim kabul edilmemektedir. 

 

 

 

Ürün İade Şartları:

 

 

 

Sitemizden satın almış olduğunuz  ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılmasına engel olmayacak şekilde, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

 

 

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünler size ulaşan kargo içeriğine eksiksiz olarak sahip olmalıdır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün faturası, ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz tesbih veya diğer ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir.

 

 

 

ürünlerin kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez. İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler ve havale ile yapılan ödemelere ait iadeler en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

 

 

Nasıl iade edeceğim? Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi kilicgumus@outlook.com adresine mail göndererek bildirmeniz gerekmektedir. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade işlemlerinde kargo ücreti tarafınıza aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.